Autoryzowany Serwis VW (ASO)

Dbaj o stan techniczny swojego auta.

Autoryzowany Serwis Volkswagen Gazda Group Katowice jest miejscem, gdzie zadowolenie klienta oraz troska o jego samochód jest rzeczą priorytetową.

Profesjonalnie wyszkolona kadra, wysoko wykwalifikowani specjaliści Volkswagena oraz nowoczesny sprzęt gwarantują obsługę na najwyższym poziomie. Możesz mieć pewność, że samochód, który opuszcza nasz serwis jest w 100% sprawny i będzie służył Ci długo i bezawaryjnie.

Naprawy gwarancyjne

Twoje auto nie funkcjonuje prawidłowo? Zauważasz drobną usterkę? Zgłoś się do nas! Jeżeli wydarzyło się to w trakcie podstawowego lub przedłużonego okresu gwarancyjnego - naprawę realizujemy na koszt producenta.

W Autoryzowanym Serwisie Volkswagen Gazda Group Katowice gwarantujemy samochód zastępczy oraz załatwienie wszelkich formalności w jednym miejscu.

Naprawy pogwarancyjne

Nieważne, w jakim wieku jest Twój Volkswagen - w Autoryzowanym Serwisie Volkswagen Gazda Group w Katowicach gwarantujemy pełen zakres napraw mechanicznych niezależnie od roku produkcji. Zastosowanie najnowocześniejszych technologii pozwala dokonywać napraw szybko i sprawnie, co ma znaczący wpływ na koszt całej usługi - nierzadko niższy niż w serwisie nieautoryzowanym. Serwis VW Katowice to wygoda oraz oszczędność czasu i pieniędzy.

Usługi blacharsko - lakiernicze

Miałeś szkodę na Twoim samochodzie? Nowoczesny warsztat blacharsko - lakierniczy wyposażony w nowatorskie technologie pomiarowe i naprawcze zapewnia jakość na najwyższym poziomie. Po naprawie samochód zachowa wszystkie swoje właściwości techniczne, a po szkodzie nie będzie ani śladu.

Autoryzowany Serwis Volkswagen Gazda Group Katowice zapewnia samochód zastępczy oraz 12-miesięczną gwarancję na naprawę. Oferujemy także opcję bezgotówkowej likwidacji szkody.

Zapraszamy do kontaktu!

Marek Wieczorek
Marek Wieczorek
Kierownik serwisu
Mariusz Olszenka
Mariusz Olszenka
Doradca serwisowy

Wypełnij nasz formularz!